Seriál Dexter

homeDexter je nový, původní a vskutku originální seriál, který se od 1.10.2006 vysílá na americké televizní stanici Showtime.

Hlavním hrdinou je Dexter, uznávaný soudní expert pracující pro Miamskou policii. Ve dne je docela obyčejný - má přítelkyni, pojídá koblihy a vtipkuje s kolegy.

V noci vraždí jiné vrahy a další zločince, kteří by jinak unikli spravedlnosti. Dexter je psychopat neschopný cítit jakékoli emoce. Zabíjí rád už odmalička, nejdříve zvířátka, pak i lidi.

Jeho adoptivní otec, bývalý policejní detektiv, v něm rozpoznal tuto nezkrotnou vášeň, a tak ho aspoň naučil ventilovat ji tím "správným" směrem.

Přestože je hlavní hrdina tak trochu zabiják, je vcelku sympatický a pokud kouknete jen na jeden díl, budete ho mít rádi.

 

O stránkách

Na tomto místě najdete popisy děje jednotlivých dílů, charaktery, informace o představitelích hlavních postav, novinky, titulky, videa, wallpapery.

Pokud nám chcete napsat, nebo jen vyjádřit svůj názor, máme i diskuzní fórum.

Zajímavosti

  • čtyři z protagonistů hráli také v seriálu HBO Oz
  • Dexter zabil 98 obětí (jak vyplývá z jeho sbírky krevních vzorků)
  • ovoce, které si Dexter připravuje v Úvodní znělce ke snídani, se jmenuje krvavý pomeranč
  • Dexter je vedený na seznamu lidí s přístupem k utišujícím prostředkům pod jménem Dr. Patrick Bateman - to je sériový vrah z knihy a filmu American psycho
  • postava Neil Perry je odkaz na stejnojmennou oběť ve filmu Dead Poets Society

seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky