25.03.2008

Třetí řada seriálu Dexter v září !

Očekávaná třetí série má svou premiéru už oficiálně stanovenu na září tohoto roku! O třetí sezóně se rozpovídal jeden z producentů Clyde Phillips a nabídl tak první informace.

Dexter se ve svém osobním i profesním životě vydá po dráze, jakou jsme ještě neměli možnost zatím vidět. „Jednoduše, to, co se dělo s Dexterem v prvním sezóně bylo jeho dětství, ve druhé dospívání a teď ve třetí již zcela dospěje. Dexter bude stále žít dle Harryho řádu, i když jeho vztah k Harrymu prošel ve druhém roce celkem velkou změnou poté, co zjistil, že jaksi může za jeho smrt…

Phillips také říká že scénáristé stále vymýšlí přesnou zápletku pro třetí sezónu. "První rok jsme měli knihy, druhým rokem jsem už věděli, že bude Dexter vyšetřován, připlete se do toho FBI a Doakes se stane podezřelým. Nyní začínáme s čistým štítem a hledámě nové nápady. V příběhu je tedy zatím možné cokoli.“

Dexter Morgan bude dál pokračovat ve svém dvojím životě. Jeden z nejlepší vztahů dobro a zla v TV, Dexter a Rita, bude i nadále pokračovat a sílit. Tento vztah s Ritou bude stále důležitější, kdyby Dexter neměl kolem sebe Ritu a děti, mohl by snadno vykolejit a dostat se do problému.

Nyní, když je seržant James Doakes mrtvý, je to jeho definitivní konec působení v seriálu? Clyde Phillips říká: "Bylo velice obtížné rozhodnout, co s Doakesem bude, protože všichni včetně diváků i samotných tvůrců ho mají velice rádi a to i samotného herce Erika Kinga, nikdo by to lépe nezvládnul jako on". Nakonec je zatím jen jasné, že za jeho ztrátu bude poručice LaGuerta stále truchlit, ale jestli bude stále zkoušet dokázat jeho nevinu a pátrat po skutečném viníkovi, to zatím také není jasné.


13.12.2007

Dexter greatest hits video

V přestávce vám představíme video s písničkou o Dexterovi a jeho obětech.

Jako jediný vám taky přinášíme dalších 28 videí o Dexterovi v naší sekci Videa, pozadí, znělky

12.12.2007

Dexter bude pokračovat dál !

Podle nejnovějších informací náš seriál DEXTER bude mít další TŘETÍ SEZÓNU!
Máte taky takovou radost?
Tuto informaci potvrdil sám nejvyšší ředitel televize Showtime.

When the panel moderator, Us Weekly critic and friend of WWK John Griffiths, asked the assembled actors and producers about the likelihood of a pickup for season three, they immediately turned to the crowd and punted the question to one particularly influential audience member: Showtime president Robert Greenblatt. Greenblatt, bless him, immediately shouted his response with absolutely no hesitation and lots of enthusiasm: "Yes!" Woo-hoo!


31.05.2007

Druhá část knihy vychází v češtině

ddd2Drasticky dojemný Dexter (v originále Dearly Devoted Dexter), druhá část knižní detektivky, vychází v češtině.

Fanoušci již jistě vědí, že právě na motivy obou knih od Jeffa Lindsaye, byl natočen o Dexterovi seriál.

Překladatelem české verze 2. části je Zdeněk Hofmann, knihu vydává nakladatelství BB Art. Vyjde 5. června 2007 a stát bude 206 Kč.

Více informací o knize Drasticky dojemný Dexter.

(za zprávu děkujeme uživateli Sumec)

09.05.2007

DVD 1. sezóny vychází 21. srpna

dvd1Podle oficiálních informací vyjde DVD s 1. sezónou Dextera už (až?) 21. srpna tohoto roku.

Objednávat jej však můžete již nyní - v Amazonu za $27.99 (v přepočtu cca 620 Kč), na dalších $7 pak zájemce vyjde nejlevnější forma dopravy.

Prodávané DVD je pouze pro Region 1! Standardní DVD player (připojený k televizi) ho proto nepřehraje, na počítači byste ho však měli přehrát bez problémů.


06.05.2007

Rolfe Kent - skladatel Dexterovy znělky

Líbí se Vám Dexterova úvodní znělka a chcete se dozvědět více o jejím skladateli?

Jmenuje se Rolfe Kent a zde je jeho oficiální stránka. Na jeho stránkách si můžete také poslechnout jeho kompletní tvorbu.

Rolfe Kent není žádný amatér - na svém kontě má již hudbu v mnoha úspěšných filmech jako Thank you for smoking, O Schmidtovi, 40 dní a 40 nocí, Pravá blondýnka, Pravá blondýnka 2 a spoustu dalších.


28.01.2007

Úvodní znělka Dextera mp3 a video

Máme zde pro Vás úvodní znělku k seriálu Dexter ve formátu MP3. Pokud bez Dextera nedokážete žít, můžete si ji stáhnout zde úvodní znělka Dexter mp3.

Znělku i s videem si můžete pustit klikem níže


22.01.2007

Poznejte všechny Dexterovy oběti!

victim10_dead Pokračujeme v rozšiřování těchto stránek a po kratší pauze jsme pro vás připravili kompletní přehled Dexterových obětí.

Pro trochu napětí ponecháváme poslední oběť zatím nezveřejněnou (stejně jako děj poslední epizody seriálu).

Budeme rádi, když nám sdělíte své názory a nápady na diskuzním fóru.

 21.01.2007

Kniha o Dexterovi vychází v češtině

kniha1_cz Fanoušci jistě vědí, že seriál Dexter byl natočen na motivy knihy Jeffa Lindsaye Darkly Dreaming Dexter.

Až doteď, pokud jste si ji chtěli přečíst, museli jste ji buď pokoutně stáhnout, nebo koupit pouze v anglickém jazyce. (Např. na Vltavě je k dostání za 137 Kč)

31. ledna 2007 vychází český překlad Zdeňka Hofmanna v nakladatelství BB Art pod názvem Drasticky děsivý Dexter. Plánovaná cena je 199,- Kč.

Po slevě ji můžete koupit přímo z nakladatelství za 179,- Kč.

 

 28.12.2006

Neoficiální DVD obal první řady

dvd1Po internetu koluje neoficiální verze obalu DVD pro chystanou první řadu. Na diskuzním fóru našeho webu nám ji poskytl Psycho_6.

Originál naleznete zde.

 

 


<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>

seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky