28.12.2006

Francouzská fan-site o Dexterovi

Francouzi vytvořili na adrese: http://www.dexterial-killer.fr/ fanouškovskou stránku. Je laděná v červené (podobně jako naše stránka - jak taky jinak, že?) a má možná o maličko hezčí design :-)

Obsahuje spoustu informací, bohužel pouze ve francouzštině, kterou nikdo z nás neovládá. Pokud někdo ze čtenářů umí francouzsky a chtěl by nám pomoci s překladem originálních zajímavých textů z těchto stránek, budeme rádi, pokud se nám ozve ve fóru.


21.12.2006

České titulky k 11. epizodě

Pí půl, jak si říká, přeložil do češtiny dlouho očekávané titulky k 11. epizodě.

Stahovat je můžete zde.

Díky autorovi a smekám před ním, že si v hektické předvánoční době udělal čas na takový úkol.

Zpráva via Dexter@Lapiduch


20.12.2006

Dexter nejsledovanějším seriálem TV Showtime

Premiérové vysílání posledního dílu Dextera sledovalo 1.1 miliónu diváků, reprízu pak 1.25 miliónu diváků. Od prvního dílu, který sledovalo 603 000 diváků, tak zaznamenal nárůst o 79%.

Dexter se tak stal absolutně nejsledovanějším pořadem kabelové televize Showtime od roku 2004, kdy její sledovanost měří firma Nielsen Media Research.

Na druhou stranu - v absolutních číslech Dexter na "těžkotonážní" seriály výrazně ztrácí. Kupříkladu první řada 24 hodin oslovila 8.6 miliónu diváků, první řada Lost dokonce 16 miliónů, Heroes 14.3 miliónů. Oproti tomu (a dokonce i na české poměry) se zdá číslo 1.25 miliónů jako poměrně směšný výsledek.

Je však třeba připomenout, že Showtime je placená kabelová televize a má celkově mnohem méně diváků, než celostátní kanály, na kterých se vysílaly tři výše jmenované seriály.

Pro TV Showtime je Dexter ohromným úspěchem, což je také důvod, proč nad jeho pokračováním ani trochu neváhali.


19.12.2006

Flashová hra na motivy Dextera - najděte skryté stopy

Na adrese: http://www.dextergame.com/ najdete oficiální Flashovou hru namotivy Dextera. Vaším úkolem je najít na fotografiích skryté stopy a vyřešit případ.

Narozdíl od oficiálních stránek seriálu je hra volně přístupná i z ČR.

Tak si to užijte :-) 


18.12.2006

Jak se dostat na oficiální stránku?

Oficiální stránka Dextera je z České republiky běžně nedostupná (funguje jen pro návštěvníky ze Spojených států).

Na žádost našeho čtenáře jsme pro vás připravili Návod k nastavení USA proxy serveru - pomocí něho se na oficiální stránku dostanete.


17.12.2006

První série Dextera skončila s velkou parádou

Aktualizace: Televize Showtime odvysílala poslední díl seriálu Dexter a podle prvních nadšených ohlasů diváků ze serveru TV.com to vypadá, že Michael C. Hall má Zlatý glóbus (na který byl nominován) téměř v kapse :-)

V 5 ráno našeho času se na US kabelové televizi Showtime vysílá poslední díl 1. série seriálu Dexter. Fanoušci netrpělivě vyčkávají, jak dopadne. Ze zkušenosti z ostatních seriálů se nicméně dá očekávat otevřený konec.

Titulky k poslednímu dílu přineseme, jakmile to bude možné.

Prozatím alespoň nějaké upoutávky z posledního dílu:


17.12.2006

Druhá řada Dextera na podzim 2007

Dexter udeří znovu. Společnost Showtime, která seriál v USA vysílá, objednala druhou řadu. Ta bude mít 12 hodinových dílů a do vysílání půjde koncem léta 2007

Seriál inspirovaný románem Darkly Dreaming Dexter od Jeffa Lindsaye, měl sledovanost 2 milióny diváků každý týden. Prezident kabelové TV Showtime uvedl, že nad natočením druhé série nebylo potřeba dlouho váhat.

"Dexter je pro nás terno, je populární u kritiků i diváků. Show se ihned po spuštění stala naším nejlépe hodnoceným pořadem."

"Lidé jsou morální rozpolceností Dextera naprosto fascinováni."


<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>

seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky