Circle of Friends - S01E07

s01e07Debra a Batista nacházejí důkaz, že Neil Perry je vrahem z mrazícího boxu - najdou mrtvolu nedaleko Neilova přívěsu. Následuje pátrání po Neilovy předtím, než udeří znovu. Jak na povrch vyplouvá více a více důkazů, Dexter dostává pochybnosti. Neil Perry, jenž by údajně měl být vrahem z mrazícího boxu, nežije tak, jak čekal.

Krom toho se Dexter musí vypořádat se svou minulostí, protože teenager, kterého chytil a pak pustil, opět vraždil. Proto se Dexter rozhoduje napravit svou chybu jediným způsobem, který ho nyní napadá. Ritin rodinný živost je na kusy, podmíněně propuštěný Paul se znovu přišel do jejího domu jako otec jejích dětí. Paul dokonce konfrontuje Dextera, aby mu dal najevo, že se mu nelíbí, že Dexter se motá kolem jeho ženy a dětí.  Rita si přeje, aby od nich Paul navždy odešel, což zas není takový problém zařídit, když je vaším přítelem Dexter...

Drobnosti

Julie Benz (Rita) hrála v TV filmu Circle of Friends.

Neil Perryho mobilní operátor byl Verizon.

Narážky

Zkrocená hora (Brokeback Mountain)
O Jeremym říkají, že se potlouká se "Zkrocenými chlapci" (Brokeback Boys), očividný eufemismus pro teplouše - podle filmu Zkrocená hora (Brokeback Mountain)

Hlášky

Dexter: (k Jeremymu) Já jsem prázdný. Ale naučil jsem se, jak ten pocit udělat méně bezedný. Předstírej. Prostě předstírej, že tam ty pocity jsou - pro celý svět. Pro lidi kolem tebe. A kdo ví, třeba tam jednoho dne budou.

Dexter: (hlas) FBI odhaduje, že v USA je dnes méně než 50 aktivních sériových vrahů. Nescházíme se na kongresech, nevyměňujeme si svoje tajemství úspěchu ani si neposíláme vánoční pohledy. Ale někdy mě zajímá, jaké to pro ty ostatní je. Jediný zvuk, co slyším... jediný zvuk na celém světě, je tlukot mého srdce.

Rita: Zasranej hajzl!
Dexter: Jen ty to dokážeš říct tak, že to zní roztomile.

seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky