Jak nastavit US Proxy server

Oficiální web Dextera je přístupný pouze pro uživatele z USA... Nemusíte se však stěhovat, abyste se na něj mohli dostat.

Zde přinášíme návod, jak nastavit přístup na proxy server, který zařídí, že z pohledu jejich webu budete vypadat jako americký uživatel.

Seznam proxy serverů

Nejprve budeme potřebovat nalézt funkční proxy server... Nebudeme se zdržovat vysvětlováním, jak to funguje, ale půjdeme hned na věc. Otevřete si tento Proxy list a najděte stránku, na které jsou proxy servery z USA. Seznam by měl vypadat nějak takto.
screen-proxy_1

Čísla vlevo znamenají IP adresu server a za dvojtečkou je vypsán port. Vyberte si některý ze serverů (případně jej můžete zkontrolovat zde) a postupujte dále podle typu prohlížeče:

Internet Explorer

Vyberte v menu Nástroje volbu Možnosti internetu... Klikněte na záložku Připojení a dole na tlačítko Nastavení místní sítě...

Objeví se toto okno:

screen_proxy_ie

Zatrhněte volbu "Použít pro síť LAN server proxy", do políčka adresa napište IP adresu proxy serveru, přidejte Port a OK. Zkuste otevřít jakoukoli stránku - pokud se vám to povede, vše proběhlo v pořádku... Pokud se nedaří, zkontrolujte postup, případně zkuste jiný server... Proxy servery mají poměrně vysokou úmrtnost.

Některé proxy servery vás nejprve uvítají - tím se nenechte zmást, uvítací obrazovka zmizí během pár vteřin, případně jí můžete pomoct.

Firefox

Vyberte menu Nástroje volbu Možnosti... V kartě Obecné klikněte na tlačítko Nastavení připojení... Objeví se toto okno:

screen_proxy_firefox

Nahoře musíte zatrhnout Ruční konfigurace proxy serverů a do políčka HTTP proxy vepsat IP adresu serveru. Vlevo připiště Port a OK. Zkuste otevřít nějakou stránku - pokud jste vše učinili správně (a server funguje), jste připojeni přes americký proxy server a můžete směle vyrazit na oficiální stránku vašeho oblíbeného seriálu.

seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky