Rita Bennett - Julie Benz

Julie_BenzRita je Dexterova přítelkyně. Je rozvedená a stará se o své dvě děti.

Krom toho má všechno, co Dexter od ideální přítelkyně očekává - je psychicky narušená a nemá zájem o sex. Poté, co ji její záletný ex-manžel znásilnil, dostala jakousi nepříjemnou pohlavní nemoc, takže nemá na sex ani pomyšlení. Což ovšem Dexterovi vyhovuje, neboť i samotná představa sexu je pro něj nepříjemná.

Oba tak tvoří ideální pár a spolu s Ritinými dětmi rodinku, která se vší silou snaží udržet zdání "normálnosti". Rita samozřejmě netuší, že muž, kterého pustila do svého bytu i do svého srdce, je zabiják neschopný emocí.

 

 

Julie Benz

Představitelka Rity, Julie Benz, se narodila v Pennsylvánii. Až do 14 let se poměrně úspěšně věnovala krasobruslení, její nadějnou sportovní dráhu ale ukončila zlomenina nohy. Vrhla se tedy na dráhu herečky.

Julie_Benz

V našich končinách není moc známá, objevila se jako host v sitcomu Ženatý se závazky. Účastnila se také konkurzu na Buffy - přemožitelku upírů, avšak byla poražena Sarah Michelle Gellar. V seriálu si ale zahrála upírku Darlu.

Menší roli měla též ve filmu Lepší už to nebude. Na svůj úspěch tedy spíš stále čeká. Monžá jím bude právě Dexter, pokud se seriál uchytne i mezi českými diváky.

IMDB: Julie Benz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


seriál DEXTER
WebZdarma.cz


účesy a kadeřnictví
Chorvatsko
pohádky